Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKCE - KDY a KDE

 

SO 19.11.2011 Lošany u Kolína - taneční zábava - 20 hod

PA 25.11.2011 Chrudim - rest. Bowling (soukromá akce)

SO 26.11.2011 Bítovany - U Nováků - taneční zábava - 20 hod

NE 27.11.2011 Třemošnice - náměstí adventní koncert

PA 2.12.2011  Přelouč - Palma - 20 hod

SO 10.12.2011 Polní Voděrady - Mikulášská zábava - 20 hod

PA 16.12.2011 Heř. Městec - Česká stodola - Bohuš Matuš + Wječná Žízeň

SO 17.12.2011 Heř. Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20 hod

SO 31.12.2011 Lošany u Kolína - silvestrovská zábava

SO 14.1.2012   Semily - hasičský ples - 20 hod

SO 21.1.2012  Dřeveš - ples - 20 hod

SO 28.1.2012  Svratouch - sportovní ples - 20 hod

SO 4.2.2012   Rokytnice nad Jizerou - hasičský ples - 20 hod

SO 11.2.2012 Herálec - hasičský ples - sokolovna - 20 hod

SO 18.2.2012 Slatiňany - sportovní ples - sokolovna - 20 hod

SO 25.2.2012 Bylany - Kozojedský ples - 20 hod

SO 10.3.2012 Heř.Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod

SO 17.3.2012 Řestoky u Chrasti - taneční zábava - 20hod

SO 24.3.2012 Lošany u Kolína - taneční zábava - 20hod

PA 30.3.2012 Sezemice - společenský večer města Sezemice - 20hod

SO 7.4.2012 Sobětuchy-Pouchobrady - pyžamový bál - 20hod

SO 14.4.2012 Pardubice - Pernštýnské náměstí

ČT 19.4.2012 Chrudim - Den Země - náměstí

PA 27.4.2012 Řestoky u Chrasti - taneční zábava - 20hod

PO 30.4.2012 Slatiňany - hřiště - pálení čarodějnic - 18hod

SO 12.5.2012 Heř.Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod

ST 23.5.2012 Heř.Městec - DS - (soukromá akce) - 17hod

SO 26.5.2012 Lošany u Kolína - taneční zábava - 20hod

SO 2.6.2012 Herálec - kácení máje

SO 9.6.2012 Slatiňany - slavnosti - zámecký park

PA 15.6.2012 Přelouč - Palma - taneční zábava - 17hod

SO 16.6.2012 Třemošnice - náměstí - koncert

PA 22.6.2012 Slatiňany - hřiště u Tomáše - taneční zábava - 20hod

SO 23.6.2012 Pardubice - Globus - hudební vystoupení + host Zdeněk Srstka

SO 7.7.2012 Lošany u Kolína - Leona Šenková,Standa Hložek,Wječná Žízeň

PA 13.7.2012 Semín u Přelouče - taneční zábava - 20hod

SO 14.7.2012 Semín u Přelouče - taneční zábava - 20hod

SO 21.7.2012 Škrovád - U Půhoných - taneční zábava - 20hod

PA 27.7.2012 Chrudim - U Sladovny - taneční zábava

SO 28.7.2012 Slatiňany - hřiště u Tomáše - taneční zábava - 20hod

PA 10.8.2012 Chrudim - U Kapličky - pouťová zábava - 20hod

PA 17.8.2012 Přelouč - Palma -taneční zábava - 17hod

SO 18.8.2012 Heř.Městec - Česká stodola - (soukromá akce)

PA 24.8.2012 Heř.Městec - Česká stodola - pouťová zábava - 20hod

SO 25.8.2012 Dřeveš - rozloučení s létem - taneční zábava - parket - 20hod

SO 1.9.2012 Nasavrky - Pod lipou - pouťová zábava - 20hod

SO 8.9.2012 Slatiňany - hřiště u Tomáše - taneční zábava - 20hod

PA 14.9.2012 Chrudim - restaurace Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 15.9.2012 Jaroměř - Den otevřených dveří - 10-17hod

PA 28.9.2012 Prachovice - hřiště -(soukromá akce)

SO 29.9.2012 Lošany u Kolína - taneční zábava - 20hod

SO 6.10.2012 Chrudim - Kleopatra - taneční zábava - 20hod

PA 12.10.2012 Řestoky u Chrasti - taneční zábava - 20hod

SO 27.10.2012 Heř.Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod

PA 2.11.2012 Přelouč - Palma - taneční zábava - 20hod

SO 10.11.2012 Slatiňany - posvícenská zábava - 20hod

SO 24.11.2012 Chrudim - Kleopatra - taneční zábava - 20hod

SO 1.12.2012 Křečhoř u Kolína - taneční zábava - 20hod

NE 2.12.2012 Třemošnice - náměstí - adventní koncert

PA 7.12.2012 Přelouč - Palma - taneční zábava - 19hod

SO 15.12.2012 Heř.Městec - Česká stodola - vánoční zábava - 20hod

PA 21.12 Chrudim - restaurace Kateřina - vánoční zábava - 20hod

PO 31.12.2012 Lošany u Kolína - Silvestr - 20hod

SO 19.1.2013 Semily - hasičský ples - 20hod

SO 2.2.2013 Rokytnice nad Jizerou - hasičský ples - 20hod

SO 9.2.2013 Svratouch - sportovní ples - 20hod

PO 11.2.2013 CDS Hlinsko - soukromá akce

SO 16.2.2013 Slatiňany - sportovní ples - 20hod

PA 22.2.2013 Křečhoř u Kolína - maškarní ples - 20hod

SO 23.2.2013 Bylany - Kozojedský ples - 20hod

SO 2.3.2013 Praha 9 - Vinoř - sokolovna - karnevalový ples - 20hod

PA 8.3.2013 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

SO 9.3.2013 Orel u Chrudimi - divadelní bál - 20hod

PA 15.3.2013 Šebestěnice - maškarní zábava - 20hod

SO 16.3.2012 Heřm. Městec - Česká stodola - (soukromá akce)

SO 23.3.2013 Lošany u Kolína - maškarní zábava - 20hod

SO 30.3.2013 Chrudim - Kateřina - kateřinský pivní ples - 20hod

SO 13.4.2013 Heřm.Městec - česká stodola - taneční zábava - 20hod

PA 19.4.2013 Přelouč - Palma - taneční zábava - 19hod

SO 20.4.2013 Pardubice - půlmaraton - koncert - do 17hod

SO 27.4.2013 Kbel u Kolína - taneční zábava - 20hod

UT 30.4.2013 Slatiňany - hřiště u Tomáše - čarodějnice - taneční zábava - 20hod

PA 3.5.2013 Chrudim - Kleopatra - taneční zábava - 20hod

SO 4.5.2013 Lošany u Kolína - (soukromá akce)

PA 17.5.2013 Svratouch - Borovina - pouťová zábava - 20hod

ČT 23.5.2013 Chrudim - bambiriáda - střelecký park - 16.40hod

PA 31.5.2013 Přelouč - Palma - taneční zábava - 19hod

SO 1.6.2013 Chrudim - U Sladovny - 18hod

PA 7.6.2013 Lošany u Kolína - (soukromá akce) - 17hod

SO 15.6.2013 Slatiňany - den otevřených dveří DSS - 14hod

SO 15.6.2013 Slatiňany - hřiště u Tomáše - taneční zábava host Leona Šenková - 20hod

PA 21.6.2013 Chrudim - U Kapličky - soukromá akce

SO 22.6.2013 Kunětice - oslava 660 let obce Kunětice - 18 hod

SO 29.6.2013 Bělá (soukromá akce)

PA 5.7.2013 Chrudim - Kleopatra - 20hod

SO 13.7.2013 Semín u Přelouče - Taneční zábava - 20hod

SO 20.7.2013 Slatiňany - hřiště u Tomáše - taneční zábava - 20hod

PA 26.7.2013 Chrudim Sladovna - taneční zábava - 20hod

SO 27.7.2013 Lošany u Kolína - Den štěstí 2 ( B.Matuš,L.Šenková,S.Hložek+WŽ)

PA 9.8.2013 Chrudim - pouťová zábava restaurace Za vodojemem (hřiště SK) 20h

PA 23.8.2013 Heřm.Městec - česká stodola - pouťová zábava - 20hod

SO 24.8.2013 Křečhoř u Kolína - hřiště - loučení s prázdninama - 20hod

NE 25.8.2013 Bakov nad Jizerou - slavnosti města - vystupení s Bohušem Matušem

PA 30.8.2013 Chrudim - U Sladovny - taneční zábava - 20hod

SO 31.8.2013 Slatiňany - hřiště U Tomáše - taneční zábava - 20hod

SO 7.9.2013 Prachovice - hřiště - taneční zábava  - 20hod

SO 21.9.2013 Kbel u Kolína - taneční zábava - 20hod

SO 28.9.2013 Chrudim - Kleopatra - taneční zábava - 20hod

SO 12.10.2013 Heřm.Městec - česká stodola - taneční zábava - 20hod

SO 26.10.2013 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 9.11.2013 Slatiňany - sokolovna Matinská posvícenská zábava - 20hod

SO 23.11.2013 Studnice - rybářská zábava - 20hod

PA 29.11.2013 Křečhoř - mikulášská zábava - 20hod

NE 1.12.2013 Třemošnice - náměstí - adventní koncert

PA 6.12.2013 soukromá akce - české dráhy

SO 14.12.2013 Heřmanův Městec - vánoční zábava 20hod

PA 20.12.2013 Chrudim - U Sladovny - rozloučení s rokem - 20hod

UT 31.12.2013 Lošany u Kolína - silvestrovská zábava - 20hod  

PA 17.1.2014 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 18.1.2014 Semily - hasičský ples - 20hod

SO 25.1.2014 Rokytnice nad Jizerou - hasičský ples - 20hod

SO 8.2.2014 Herálec - hasičský ples - 20hod

PA 14.2.2014 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 15.2.2014 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

ČT 20.2.2014 Hlinsko - ples CDS Motýl

PA 21.2.2014 Křečhoř - Maškarní bál - 20hod

SO 1.3.2014 Lukavice- zálesácký ples - jen pro zvané

PA 14.3.2014 Crudim - Sladovna - soukromé - 20hod

SO 15.3.2014 Kbel u Kolína - maškarní bál - 20hod

SO 22.3.2014 Chrudim - divadelní ples - Muzeum - 20hod

SO 29.3.2014 - Chrudim - Sladovna - taneční zábava - 20hod

SO 12.4.2014 Heřm.Městec - česká stodola taneční zábava - 20hod

SO 19.4.2014 Pardubice půlmaratom - 9-15 hod

ST 30.4.2014 Slatiňany - hřiště U Tomáše - čarodějnice - 20hod

PA 16.5.2014 Žleby - pouťová zábava - 20hod

SO 24.5.2014 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

NE 25.5.2014 Miřetice - půlmaraton- 11 hod

SO 31.5.2014 Slatiňany - narozeniny Klíčenek - za sokolovnou - 18 hod

SO 7.6.2014 Slatiňany - U Tomáše - hřiště - host Leona Šenková - 20hod

SO 21.6.2014 Orel - hasičské slavnosti - 19 hod

SO 28.6.2014 Lošany - Den štěstí 3 - 20hod

SO 5.7.2014 Slatiňany - U Tomáše - hřiště - 20hod

SO 12.7.2014 Semín u Přelouče - taneční zábava - 20hod

SO 9.8.2014 Chrudim -  Kateřina - pouťová zábava - 20hod

SO 16.8.2014 Skala - soukromá akce

PA 22.8.2014 Chrudim - Rklub

SO 23.8.2014 Hradiště na Písku - posvícenská zábava 19 hod

PA 29.8.2014 Škrovád - U Půhoných - rozloučení s létem - 20hod

SO 30.8.2014 Křečhoř - loučení s prázdninama - 20hod

SO 6.9.2014 Slatiňany - Loučení s prázdninama - U Tomáše - hřiště 20hod

NE 7.9.2014 Chrudim - náměstí - půlmaraton - 10hod

PA 12.9.2014 Orel - posvícenská zábava - U Špejlíka - 20hod

SO 13.9.2014 Kbel - loučení s prádninama - 20hod

PA 10.10.2014 Heřm,Městec - náměstí

SO 11.10.2014 Heřm,Městec -česká stodola - taneční zábava 20hod

SO 18.10.2014 Chrudim - Sladovna - taneční zábava - 20hod

SO 15.11.2014 Studnice - rybářská zábava - 20hod

SO 22.11.2014 Slatiňany - posvícenská zábava - 20hod

PA 28.11.2014 Pardubice - pivovarka (soukromá akce )

SO 29.11.2014 Křečhoř - Mikulášská zábava - 20hod

NE 30.11.2014 Heřmanův Městec - advent - náměstí 16hod

NE 30.11.2014 Třemošnice - advent - náměstí - 17hod

SO 13.12.2014 Heřmanův Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod

SO 20.12.2014 - Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

ST 31.12.2014 Lošany - silvestr - 20hod

SO 17.1.2015 Semily - hasičský ples 20hod

SO 24.1.2015 Herálec - hasičský ples - 20hod

SO 31.1.2015 Chrudim - Muzeum - divadelní bál - 20hod

SO 7.2.2015 Slatiňany - sportovní ples - 20hod

ST 11.2.2015 Hlinsko - Motýl - kulturní dům 15hod

SO 14.2.2015 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

PA 20.2.2015 Přelouč - Palmička - 19hod

SO 21.2. 2015 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

PA 27.2.2015 Olešnice v Orlických horách - oslava narozenin Míši Kapuciánové (soukromá akce ) hor.chata Číhalka

S0 28.2.2015 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 7.3.2015 - Rokytnice nad Jizerou - hasičský ples - 20hod

SO 14.3.2015 Kbel - maškarní bál - 20hod

PA 20.3.2015 Prachovice - květinkový ples - 20hod

SO 21.3.2015 Sezemice - maškarní ples - 20hod

PA 3.4.2015 - Přelouč - Palma - taneční zábava - 19hod

SO 11.4.2015 Heřmanův Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod

SO 18.4.2015 - Pardubice - Pernštýnské náměstí - půlmaraton - 9 - 16 hod

SO 18.4.2015 Chrudim - Sladovna - taneční zábava - 20hod

SO 25.4.2015 Slatiňany - sokolovna - festiválek

ČT 30.4.2015 Slatiňany - hřiště U Tomáše - čarodějnická zábava - 20hod

PA 8.5.2015 Pardubice - Baumarkt - 10 - 17hod

PA 8.5.2015 Přelouč - Palma - taneční zábava - 19hod

PA 15.5.2015 Žleby - pouťová zábava - 21hod

PA 29.5.2015 Chrudim - Na Větrníku - 20hod

PA 5.6.2015 Uhřetická Lhota - U Žabáka - taneční zábava - 20hod

SO 6.6.2015 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

PA 12.6.2015 Heřmanův Městec - Marina - 20hod

PA 19.6.2015 Chrudim - U Kapličky - taneční zábava - 20hod

SO 20.6.2015 Třibřichy - 600 let obce - taneční zábava - 20hod

PA 26.6.2015 Přelouč - Palma - taneční zábava - 19hod

SO 27.6.2015 Lošany - Hřiště - festival - 22hod

SO 4.7.2015 Slatiňany - hřiště U Tomáše - taneční zábava - 20hod

PA 10.7.2015 Škrovád - taneční zábava - 20hod

SO 11.7.2015 Orel - Parket - taneční zábava - 20hod

PA 31.7.2015 Hlinsko - soukromá akce 18 hod

SO 1.8.2015 Vápenný Podol - rodáci - taneční zábava 20hod

SO 8.8.2015 Chrudim - Pouťová zábava - Kateřina 20 hod

SO 15.8.2015 Přestavlky - parket - 20hod

SO 22.8.2015 Hradiště na písku - taneční zábava - 20hod

SO 29.8.2015 Kunětice - posvícenská zábava - 18hod

SO 5.9.2015 Slatiňany - hřiště U Tomáše - taneční zábava - 20hod

NE 6.9.2015 Chrudim - náměstí 10 hod

 SO 12.9.2015 Orel - posvícenská zábava - 20hod

PA 18.9.2015 Chrudim - U Kapličky - venku -19hod

PA 25.9.2015 Přelouč - Palma - taneční zábava - 20hod

PA 2.10.2015 - Heřmanův Městec - městské slavnosti

SO 10.10.2015 Olešnice v Orlických horách - chata Číhalka

SO 24.10.2015 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 31.10.2015 Heřmanův Městec - Česká stodola - 20hod

PA 6.11.2015 Úhřetická Lhota - U žabáka - 20hod (zrušeno)

SO 14.11.2015 Lošany u Kolína - taneční zábava - 20hod

SO 21.11.2015 Studnice - rybářská zábava - 20hod

SO 28.11 2015 Slatiňany - posvícenská zábava - 20hod

NE 29.11.2015 Heřmanův Městec - adventní koncert - 16hod

NE 29.11 2015 Třemošnice - adventní koncert - 17hod

SO 12.12 2015 Lhotka - taneční zábava - 22hod

SO 19.12.2015 Chrudim - Sladovna - vánoční taneční zábava - 20hod

ČT 31.12.2015 Chrudim - Silvestrovská zábava na Kateřině

SO 16.1.2016 Semily - hasičský ples - 20hod

SO 23.1.2016 Hlinsko - orlovský ples - 20hod

SO 30.1.2016 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 6.2.2016 Chrudim - restaurace muzeum - divadelní ples - 20hod

SO 13.2.2016 Slatiňany - sportovní ples - 20hod

PA 19.2.2016 Chroustovice - společenský ples - 20hod

SO 20.2.2016 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

SO 27.2.2016 Bylany - Kozojedský ples - 20hod

SO 5.3.2016 Rokytnice nad Jizerou - hasičský ples - 20hod

PA 11.3.2016 Prachovice - květinkový ples - 20hod

SO 12.3.2016 Kbel - maškarní zábava - 20hod

SO 19.3.2016 Sezemice - maškarní zábava - 20hod

ČT 24.3.2016 Chrudim - U Sladovny - velikonoční zábava - 20hod

SO 2.4.2016 Olešnice v Orlických horách - penzion Zámeček

SO 9.4.2016 Heřmanův Městec - česká stodola - 20hod

SO 16.4.2016 Pardubice - půlmaraton - 10 hod

UT 19.4.2016 Chrudim - Den Země - 16hod

SO 23.4.2016 Chrudim - Kateřina - taneční zábava- 20hod

SO 30.4.2016 Slatiňany - čarodějnice 20hod

SO 7.5.2016 Olešnice v Orlických horách - městské slavnosti - 19hod

PA 13.5.2016 Žleby - U Kosů - pouťová zábava - 20hod

SO 21.5.2016 Chrast (soukromá akce)

SO 28.5.2016 Chrudim - restaurace Chrudimka - taneční zábava - 20hod

SO 4.6.2016 Přestavlky - 500km v sedle - taneční zábava - 20hod

SO 11.6.2016 Třemošnice - sportovní hry - 18hod

SO 18.6.2016 Dřeveš - taneční parket - 110 výročí - 18hod

SO 25.6.2016 Kbel u Kolína - (soukromá akce)

SO 9.7.2016 Orel - hřiště - parket 20hod

SO 16.7.2016 Slatiňany - hřiště - U Tomáše - 20hod

PA 22.7.2016 Chrudim - U Sladovny - parket - 19hod

SO 23.7.2016 Medlešice - soukromá akce

SO 6.8.2016 Chrudim - Kateřina - pouťová zábava - 20hod

PA 12.8.2016 Škrovád - U Půhoných - 20hod

SO 20.8.2016 Hradiště na písku - taneční zábava - 20hod

SO 27.8.2016 Lány - posvícenská zábava - 20hod

PA 2.9.2016 Nasavrky - parket sokolovna - pouťová zábava - 20hod

SO 3.9.2016 Slatiňany - Hřiště - U Tomáše - 20hod

NE 4.9.2016 Chrudim - Chrudimská desítka - náměstí - 9 - 15 hod

PA 9.9.2016 Velký osek - soukromá akce - 18 hod

SO 10.9.2016 Orel - posvícenská zábava U Špejlíka - 20hod

SO 24.9.2016 Chrudim - restaurace Chrudimka - 20hod

PA 30.9.2016 Lázně Bohdaneč - Pod Radnící - 20hod

SO 1.10.2016 Heřmanův Městec - Městské slavnosti

SO 8.10.2016 Heřmanův Městec -Česká stodola - 20hod

SO 22.10.2016 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

ČT 27.10.2016 Lázně Bohdaneč - restaurace Pod Radnicí - 20hod

SO 5.11.2016 Studnice - rybářská zábava - 20hod

SO 12.11.2016 Slatiňany - posvícenská zábava - 20hod

PA 18.11 2016 Tatenice - taneční zábava 20hod

SO 19.11.2016 Chrudim - restaurace Chrudimka - 20hod

NE 27.11.2016 Třemošnice - adventní koncert 17hod

PA 9.12.2016 Lázně Bohdaneč - Pod Radnicí - 20hod

UT 20.12.2016 Chrudim - U Sladovny - taneční zábava - 20hod

SO 31.12.2016 Lošany u Kolína - silvestr - 20hod

SO 14.1.2017 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 21.1.2017 Hlinsko - orlovna ples - 20hod

SO 28.1.2017 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 11.2.2017 Slatiňany - sportovní ples - 20hod

PA 17.2.2017 Moravská Třebová - maturitní ples

SO 18.2.2017 Chrudim - rest. muzeum - divadelní ples - 20hod

PA 24.2.2017 Chroustovice - ples na zámku - 20hod

SO 25.2.2017 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

PA 3.3.2017 Hlinsko - multifunkční centrum - soukromá akce

SO 11.3.2017 Chrudim -restaurace Chrudimka - taneční zábava - 20hod

SO 18.3.2017 Rokytnice nad Jizerou -hasičský ples - 20hod

PA 24.3.2017 Prachovice - květinkový ples - 20hod

SO 25.3.2017 Sezemice - maškarní zábava - 20hod

PA 31.3.2017 Lázně Bohdaneč - Pod radnicí - taneční zábava - 20hod

SO 8.4.2017 Třemošnice - náměstí - 13hod

SO 8.4.2017 Heřmanův Městec - (soukromá akce) 20hod

SO 15.4.2017 Pardubice - půlmaraton - pernštýnské náměstí - 10hod

SO 15.4.2017 Chrudim - U Sladovny - taneční zábava - 20hod

SO 22.4.2017 Deštná v Orlických horách - soukromá akce

NE 30.4.2017 Slatiňany - hřiště U Tomáše - čarodějnice - 20hod

SO 6.5.2017 Načešice - hřiště - taneční zábava

PA 12.5.2017 Chrudim - Kateřina - 20hod

PA 26.5.2017 Heřmanův Městec - zámek - (soukromá akce) 17hod

SO 27.5.2017 Vejvanovice - slavnosti obce - 20hod

PA 21.7.2017 Chrudim - U Sladovny - 20hod

SO 22.7.2017 Dřeveš - soukromá akce

SO 29.7.2017 Škrovád - U Půhonných - 20hod

SO 5.8.2017 Chrudim - Kateřina - pouťová zábava - 2éhod

SO 19.8.2017 Hradiště na Písku - posvícenská zábava - 20hod

PA 25.8.2017 Leština - soukromá akce

SO 2.9.2017 Slatiňany - hřiště U Tomáše - taneční zábava - 20hod

SO 9.9.2017 Kuks - vinobraní - 11hod

NE 10.9.2017 Kuňka - dožínky - 13.30hod

ČT 14.9.2017 Myslivecký dům soukromá akce

SO 16.9.2017 Chrudim - restaurace Chrudimka - 20hod

ČT 28.9.2017 Chrudim - náměstí - 10 hod

14.10.2017 Pardubice - Hobe - Wječná žízeň + Pink Floyd revival

SO 21.10.2017 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 28.10.2017 Heřmanův Městec - česká stodola - taneční zábava - 20hod

PA 10.11.2017 Hlinsko - soukromá akce

SO 11.11.2017 Slatiňany - posvícenská taneční zábava - 20hod

SO 18.11.2017 Chrudim - restaurace Chrudimka- taneční zábava - 20hod

PA 24.11.2017 Pardubice - pivovar soukromá akce

SO 25.11.2017 Studnice - rybářská zábava -  20hod

NE 26.11.2017 Třemošnice náměstí - 17 hod

PA 8.12.2017 Žichlínek - maturitní ples

SO 9.12.2017 Chrudim - Chrudimka - soukromá akce

SO 16.12.2017 Libkov - soukromá akce

PA 22.12. 2017 Chrudim - U Sladovny - taneční zábava - 20hod

NE 31.12.2017 Chrudim - Kateřina - silvestrovská zábava - 20hod

SO 13.1.2018 Ctětín - myslivecký ples - 20hod

SO 20.1.2018 Hlinsko - orlovna - ples - 20hod

SO 27.1.2018 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 3.2.2018 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava - 20hod

SO 10.2.2018 Slatiňany - sokolovna - sportovní ples - 20hod

SO 17.2.2018 Ctětín - hasičský ples - 20hod

PA 23.2.2018 Chroustovice - ples - 20hod

SO 24.2.2018 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

PA 2.3.2018 Chrudim - Na Hradbách - 20hod

SO 10.3.2018 Chrudim - divadelní ples - 20hod

SO 17.3.2018 Chrudim - Na sladovně - 20hod

PA 23.3.2018 Prachovice - květinkový ples - 20hod

ČT 29.3.2018 Hlinsko - multifunkční zařízení- soukromá akce

SO 31.3.2018 Vlkančice - velikonoční zábava - 20hod

SO 7.4.2018 Heřmanův Městec - česká stodola - 20hod

SO 14.4.2018 Chrudim - restaurace Chrudimka - 20hod

SO 21.4.2018 Soukromá akce

SO 28.4.2018 Bylany - soukromá akce

PO 30.4.2018 Slatiňany - hřiště U Tomáše - čarodějnická zábava - 20hod

SO 5.5.2018 Třídvorky u Kolína - moto sraz - 19 hod

PA 11.5.2018 Nasavrky - taneční parket - 20hod

SO 19.5 2018 Tupadly - pouťová zábava - 20hod

SO 26.5.2018 Chrudim - Na Kateřině - 20hod

SO 2.6.2018 soukromá akce

SO 9.6.2018 Chrudim - Den u technických služeb - 13 - 17 hod

PA 15.6.2018 Tupadly - hostinec Frmol - venkovní zábava - 20hod

SO 16.6.2018 Prachovice - 620 let obce - taneční zábava - 20hod

PA 22.6.2018 Pardubice - Třída míru - 15 hod

SO 23.6.2018 Svatojánská slavnost na rozhledně Bára - 14hod

SO 23.6.2018 Kořenice - taneční zábava - 20hod

PA 29.6.2018 Chrudim - na Hradbách - soukromá akce

SO 30.6.2018 Slatiňany - hřiště U Tomáše - 20hod

SO 7.7.2018 Chrudim - Na Sladovně - terasa - 19 hod

SO 14.7.2018 Semín - autosraz- 19 hodin

SO 28.7.2018 - Škrovád - taneční zábava U Půhoných - 20hod

SO 4.8.2018 Turkovice - taneční zábava - 20hod

SO 11.8.2018 - Chrudim - na Kateřině - pouťová zábava - 20hod

SO 25.8.2018 Hradiště na písku - posvícenská zábava - 20hod

SO 1.9.2018 Slatiňany - hřiště U Tomáše - 20hod

SO 8.9.2018 Třemošnice - soukromá akce

PA 14.9.2018 Hradiště na Písku - rozloučení s létem - hřiště - 19hod

SO 15.9.2018 Chrudim - Chrudimka - 20hod

ČT 27.9.2018 Zámeček Heřmanův Městec - soukromá akce

PA 28.9.2018 Heřmanův Městec - česká stodola - taneční zábava - 20hod

SO 29.9.2018 Heřmanův Městec - městské slavnosti

SO 13.10.2018 Salaš Hájek Chotěboř - soukromá akce

SO 20.10.2018 Chrudim - Na Kateřině - 20hod

PA 16.11.2018 Trhová Kamenice - soukromá akce

SO 17.11.2018 Studnice - rybářská zábava - 20hod

PA 23.11.2018 Pardubice - pivovar- soukromá akce

SO 24.11.2018 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava - 20hod

PA 30.11.2018 Chrudim - soukromá firemní akce

NE 2.12.2018 Třemošnice - adventní koncert -  16hod

PA 7.12.2018 Špindlerův Mlýn - hotel Astra - soukromá akce

SO 8.12.2018 Chrudim - soukromá akce

SO 15.12.2018 Libkov - myslivecká zábava - 20hod

SO 22.12.2018 Chrudim - Na Sladovně - 20hod

PO 31.12.2018 Chrudim - Chrudimka - silvestrovská zábava - 20hod

SO 12.1.2019 Ctětín - myslivecký ples - 20hod

SO 19.1.2019 Hlinsko - orlovský ples - 20hod

PA 25.1.2019 Chrudim . Na Hradbách -  narozeninová akce

SO 26.1.2019 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 2.2.2019 Kořenice - hasičský ples - 20hod

SO 9.2.2019 Ctětín - hasičský ples - 20hod

SO 16.2.2019 Slatiňany - sportovní ples - 20hod

PA 22.2.2019 Chroustovice - zámek- ples 20hod

SO 23.2.2019 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

SO 2.3.2019 Bítovany - zálesácký ples - 20hod

SO 9.3.2019 Kbel - maškarní zábava - 20hod

PA 15.3.2019 Hlinsko - multifunkční centrum 15hod

SO 16.3.2019 Chrudim - Chrudimka . taneční zábava - 20hod

PA 22.3.2019 Prachovice - květinkový ples - 20ho

SO 6:4.2019 Heřmanův Městec - česká stodola - taneční zábava - 20hod

SO 13.4.2019 Chrudim - Sladovna - taneční zábava - 20hod

SO 20.4.2019 Vlkančice - pomlázková zábava - 20hod

UT 30.4.2018 Slatiňany - hřiště U Tomáše - čarodějnická zábava 20hod

SO 18.5.2019 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 1.6.2019 Staré Hradiště - hřiště - 19hod

SO 15.6.2019 Chrudim - areál technických služeb - 14hod

SO 15.6.2019 Chotouchov - slavnosti - 19.30hod

PA 21.6.2019 Trpišov - soukromá akce

PA 28.6.2019 Chrudim - Na Hradbách - večírek pod otevřeným nebem na terase - 19hod

SO 29.6.2019  - soukromá akce

PA 5.7.2019 Seč - kulturní dům - taneční zábava - 20hod

SO 6.7.2019 Chrudim - Sladovna - parket - 19hod

SO 13.7.2019 Kořenice - letní parket - 20hod

SO 20.7.2019 Škrovád - Parket U Půhoných - 20hod

SO 27.7.2019 Svidnice - hřiště- pouťová zábava - 20hod

SO 3.8.2019 Peklo Čertovina - terasa - 19 - 22 hod

SO 10.8.2019 Chrudim - Kateřina - pouťová zábava - 20hod

SO 17.8.2019 Hradiště na Písku - taneční zábava - 20hod

SO 24.8.2019 Lány - posvícenská zábava - 20 hod

PA 30.8.2019 Přestavlky - soukromá akce

SO 31.8.2019 Chrudim - vojenské letiště - 15hod

SO 31.8.2019 Třemošnice - klub - terasa - taneční zábava

SO 7.9.2019 Slatiňany - hřiště U Tomáše - 20hod

SO 14.9.2019 Načešice - hřiště - rozloučení s létem 20hod

SO 21.9.2019 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava - 20hod

PA 4.10.2019 Dašice - soukromá akce

SO 19.10. 2019 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod

SO 26.10.2019 Lošany - hospoda na rozcestí - taneční zábava - 20hod

SO 2.11.2019 Načešice - posvícenská Martinská a maškarní zábava 20hod

PA 8.11.2019 Starý Mateřov - taneční zábava . 20hod

SO 16.11.2019 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava -  20hod

PA 22.11.2019 Pardubice - soukromá akce

SO 23.11.2019 Studnice u Hlinska -   rybářská zábava - 20hod

NE 1.12.2019 Třemošnice - náměstí 17hod

PA 6.12.2019 Heřmanův Městec - Česká stodola (zatím soukromá akce)

SO 7.12.2019 Chrudim- Chrudimka - soukromá akce 

SO 14.12.2019 Libkov - myslivecká zábava - 20hod

SO 21.12.2019 Chrudim - Sladovna - vánoční zábava

UT 31.12. 2019 Chrudim - Chrudimka - silvestrovská zábava - 20hod

SO 11.1.2020 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 18.1.2020 Ctětín - myslivecký ples - 20hod

SO 25.1.2020 Hlinsko - orlovský ples - 20hod

SO 1.2.2020 Krásné - obecní ples - 20hod

SO 8.2.2020 Kořenice - hasičský ples -20hod

SO 15.2.2020 Ctětín - hasičský ples -20hod

PA 21.2.2020 Chroustovice - ples - 20hod

SO 22.2.2020 Slatiňany - sportovní ples - 20hod

SO 29.2.2020 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

SO 7.3.2020 Kbel u Kolína - maškarní zábava - 20hod

SO 13.3.2020 Chrudim - ZŠ Malíka . ples - 19.30hod (zrušeno)

SO 14.3.2020 Heřmanův Městec - ples škol - sokolovna - 20hod (zrušeno)

PA 20.3.2020 Prachovice - květinkový ples - 20hod (zrušeno)

SO 21.3.2020 Chrudim - Sladovna - 20hod (zrušeno)

PA 27.3.2020 - Hlinsko - multifunkční centrum- 15hod ( zrušeno)

SO 4.4.2020 Heřmanův Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

SO 11.4.2020 Libkov - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

SO 18.4.2020 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

CT 30.4.2020 Slatiňany - U Tomáše na hřišti - čarodějnická zábava - 20hod(zrušeno)

PA 1.5.2020 Staré Hradiště - taneční parket - 20hod (zrušeno)

SO 2.5.2020 Běstviny u Dobrušky - soukromá akce (zrušeno)

SO 9.5.2020 Lošany - hospůdka Na Rozcestí - taneční zábava 20hod(zrušeno)

SO 16.5.2020 Chrudim . Na Kateřině - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

NE 17.5.2020 Vejvanovice - staročeský věneček - 18 hod (Zrušeno)

SO 23.5.2020 Škrovád - zahájení sezony - taneční parket - 20hod( zrušeno)

PA 29.5.2020 Krásné - Hospůdka Pod Věží - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

SO 30.5.2020 Staré Hradiště - taneční parket - 20hod (zrušeno)

SO 6.6.2020 Přestavlky - 500 km v sedle - soukromá akce (zrušeno)

SO 13.6.2020 Chrudim - areál technických služeb - Maxíci + Wječná Žízeň - 13-17 hod (zrušeno)

SO 20.6.2020 Vlčí Habřina - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

PA 26.6.2020 Starý Mateřov - taneční parket - 20hod

SO 4.7.2020 Chrudim - Sladovna - taneční parket - 19hod

SO 11.7.2020 Škrovád - taneční zábava - 20hod (zrušeno)

SO 18.7.2020 Heřmanův Městec - soukromá akce

SO 25.7.2020 Chrudim - Na Hradbách - spodní terasa -  19 hod

SO 1.8.2020 Zásmuky - taneční zábava - 18hod

SO 8.8.2020 Přestavlky - 500 mil v sedle - soukromá akce

SO 15.8.2020 Hradiště na Písku - posvícenská zábava  20hod

PA 21.8.2020 Chrudim - Na Sladovně - 19hod

PA 28.8.2020 Dřenice - soukromá akce

SO 29.8.2020 Lošany - hřiště - taneční zábava - 20hod

PA 4.9.2020 Přestavlky - soukromá akce

SO 5.9.2020 Slatiňany - U Tomáše na hřišti - rozloučení s létem - taneční zábava - 20hod

SO 19.9.2020 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava - 20hod (zrušeno díky novým nařízením )

PA  25.9.2020 Heřmanův Městec - Česká stodola - taneční zábava - 20hod (zrušeno díky vládním nařízením)

SO 10.10.2020 Lošany - Hospůdka na rozcestí - taneční zábava - 20hod (zrušeno díky vládním nařízením)

SO 17.10.2020 Chrudim - Kateřina - taneční zábava - 20hod (zrušeno díky vládním nařízením)

PA 23.10.2020 Prachovice - taneční zábava - 20hod (zrušeno díky vládním nařízením)

SO 31.10.2020 Načešice - taneční zábava - 20hod (zrušeno díky vládním nařízením)

PA 6.11.2020 Starý Mateřov - výroční otevření U Lípy - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 14.11.2020 Chrudim - Chrudimka - taneční zábava - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

PA 20.11.2020 Pardubice - pivovar - soukromá akce ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 21.11.2020 Vortová - rybářská zábava - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 28.11.2020 Tuněchody - Kateřinská zábava - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

NE 29.11.2020 Třemošnice - adventní koncert - náměstí . 17hod ( Zrušeno díky vládním nařízením )

PA 4.12.2020 Heřmanův Městec - česká stodola - soukromá akce (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 12.12.2020 Libkov - myslivecká zábava - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením )

SO 19.12.2020 Chrudim - Sladovna - taneční zábava - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

CT 31.12.2020 Chrudim- Chrudimka -  silvestrovská zábava 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 9.1.2021 Zibohlavy - hasičský ples 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 16.1.2021 Ctětín - myslivecký ples - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 23.1.2021 Hlinsko - orlovský ples - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

PA 29.1.2021 Hlinsko - ples CDS Motýl - 15hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 30.1.2021 Krásné - obecní ples - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 6.2.2021 Kořenice - hasičský ples - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 13.2.2021 Ctětín - hasičský ples - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 27.2.2021 Dřeveš - hasičský ples - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

PA 5.3.2021 Chroustovice - ples - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 6.3.2021 Kbel - maškarní zábava - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

PA 12.3.2021 Píšťovy - soukromá akce (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 13.3.2021 Heřmanův Městec - ples škol - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 20.3.2021 Chrudim - Kateřina - 20hod (Zrušeno díky vládním nařízením)

PA 26.3.2021 Prachovice - květinkový ples - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 3.4.2021 Libkov - pomlázková zábava - 20hod ( Zrušeno díky vládním opatřením)

SO 17.4.2021 Chrudim - Chrudimka - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

PA 30.4.2021 Slatiňany - hřiště U Tomáše - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 15.5.2021 Tupadly - pivní slavnosti - 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením

NE 16.5.2021 Vejvanovice - Staročeský věneček ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 22:5.2021 Chrudim - sladovna 20hod ( Zrušeno díky vládním nařízením)

SO 3.7.2021 Chrudim - Sladovna - 20hod

SO 10.7.2021 Krásné - hřiště - taneční zábava - 19 hod

SO 17.7.2021 Chrudim - Na Hradbách - 19hod

PA 23.7.2021 Starý Mateřov - terasa restaurace U Lípy - 20hod

SO 24.7.2021 Soukromá akce

SO 31.7.2021 Škrovád - U Půhoných - 20hod

SO 7.8.2021 Zásmuky - pouťová zábava

PA 13.8.2021 Konopáč - letní kino - 20hod

SO 14.8.2021 Rozhovice - parket hřiště

SO 21.8.2021 Hradiště na Písku - taneční zábava 19hod

SO 28.8.2021 Chrudim - Na Hradbách - terasa 19 hod

PA 3.9.2021 Přestavlky - soukromá akce

SO 4.9.2021 Slatiňany - hřiště U Tomáše - 20hod

SO 11.9.2021 Vejvanovice - posvícenská zábava - 20hod

SO 18.9.2021 Markovice - posvícenská zábava - 20hod

SO 25.9.2021 Chrudim - Chrudimka - 20hod

SO 23.10.2021 Chrudim - Kateřina - 20hod

UT 16.11.2021 Hlinsko - multifunkční centrum- soukromá akce

PA 19.11.2021 Pardubice - pivovarka - soukromá akce

SO 20.11.2021 Vortová - rybářská tancovačka - 20 hod

SO 27.11.2021 Chrudim - Chrudimka - 20hod

NE 28.11.2021 Třemošnice - Advent- náměstí - 16hod

SO 11.12.2021 Libkov - myslivecká zábava - 20hod

SO 18.12.2021 Chrudim - Sladovna - 20hod

PA 31.12.2021 Chrudim - silvestrovká veselice - 20hod

SO 8.1.2022 Zibohlavy - hasičský ples - 20hod

SO 15.1.2022 Ctětín - myslivecký ples - 20hod

SO 22.1.2022 Hlinsko - orlovský ples -20hod

SO 29.1.2022 Krásné - obecní ples - 20hod

SO 5.2.2022 Kořenice -  hasičský ples -20hod

SO 12.2.2022 Ctětín - hasičský ples - 20hod

SO 26.2.2022 Dřeveš - hasičský ples - 20hod

SO 5.3.2022 Kbel . maškarní zábava - 20hod

SO 16.4.2022 Libkov - pomlázková zábava - 20hod

SO 21.5.2022 Tupadly - pivní slavnosti